Tekstiil

Firma logoga tekstiil ja tekstiilitooted on tõhusad ettevõtte kuvandi kujundajad ning kuuluvad seetõttu eelistatuimate reklaamkingituste hulka. Trükitud sümboolikaga ühtsed firmariided on suurepärased meeskonna- ja ühtsustunde loojad ning samas täidavad hästi ka turunduslikke eesmärke.

Logoga t-särk on kõige klassikalisem tekstiilist reklaamkingitus ning meie valikust leiate t-särke nii meestele, naistele, lastele kui ka unisex mudeleid. Trükitud sümboolikaga triiksärgid ja sviitrid sobivad hästi esindusriietuseks, polod, fliisid, dressipluusid, joped ja softshellid igapäeva- või vabaajariieteks.

Firma sümboolikaga mütsid sobivad hästi nii ettevõtte imago kandjateks kui ka jagamiseks mõeldud promotoodeteks. Meie mütside valikus on esindatud nii nokamütsid, kaabud, kübarad kui ka päikesemütsid. Logoga rätikud, põlled, pleedid ja fliistekid on asjakohased reklaamkingitused, mis sobivad hästi nii ärikingituseks kui ka erinevate sündmuste ja ettevõtte ürituste puhul firmakingituseks oma töötajatele. 

Näitan 1–32 tulemust 105-st

Pliiats ja Print