Siiditrükk

Siiditrükki kasutatakse enamasti tekstiilitoodetele, aga ka kruusidele ning kõikvõimalikele silindrilistele ja lamedapinnalistele toodetele firmasümboolika ja tekstide kandmiseks. Hind kujuneb kujunduse värvide arvust ja suurusest ning trükitavast kogusest.

Siiditrükki kasutatakse peamiselt T-särkidele, pusadele, riidest kottidele, jopedele, tööriietele, vihmavarjudele ja kruusidele sümboolika trükkimiseks. Siiditrükk võimaldab sümboolikat kanda toodetele suuremalt kui tampotrüki puhul, samuti võimadab siiditrüki meetod teha ringtrükki. Siiditrüki eeliseks tampotrüki ees on ka värvide parem katvus, samas on tampotrüki trükitäpsus siiditrüki omast parem. Trükipinna maksimaalseks suuruseks on A3.

Siiditrüki puhul mängib rolli ka kujunduses kasutatavate värvide arv, sest igale värvile tuleb valmistada eraldi trükiraam ja teha uus masinaseadustus, sest iga värv kantakse siiditrüki puhul tootele eraldi. Seega tähendab iga lisanduv värv ka lisakulu. Mitme värviga trükkimisel on vajalik, et tootel oleks ka fikseerimispunkt ehk tasapinnast välja ulatuv osa, et toodet oleks võimalik lisanduva värvi pealekandmiseks samasse positsiooni sättida.

Trüki säilitamiseks on soovitatav pesta tooteid pahempidi pööratult ja temperatuuril kuni 40 °C. Triikimine trükitud pinna kohalt ei ole lubatud.

Reklaamkingitused, ärikingitused ja logoga meened