Kuumpresstrükk

Kuumpresstrükk on tekstiilile tehtav trükk, mille puhul kleebitakse firmasümboolika, pilt või tekst kõrgel temperatuuril ja survel toote peale. Kuumpresstrüki hind sõltub kujutise värvide arvust ja suurusest ning trükitavate toodete kogusest.

Kuumpresstrüki puhul on kasutusel mitu tehnoloogiat. Üks võimalus on trükkida spetsiaalse kilelõikuriga trükikilest väljalõigatud kujundus, näiteks lihtsamad logod, tekst või number kuumpressi abil soovitud tootele. Silmas tuleb pidada ka seda, et trükkimisel kasutatakse kindlat tooni kilesid ning antud tehnoloogia puhul on kasutatavate värvitoonide arv piiratud. Maksimaalne trükiala kuni 45x45cm.

Samuti on võimalik kuumpressi abil trükkida prinditavat materjali, fotosid ja graafilisi pilte, mille puhul värvitoonide arv ja kujunduse detailsus enam piiranguid ei sea. Sobib toodetele kandmiseks väiksema koguse korral. Maksimaalne trükiala kuni 36x45cm.

Trükitud tooteid on kujutise pikaajaliseks säilimiseks soovitav pesta kuni 40°C vees ja pahempidi pööratult. Triikimine otse üle kujutise ei ole lubatud.