Tooted

Reklaamkingitused, ärikingitused ja logoga meened

Reklaamkingitused ja logoga meened on turunduskanal, mis annab võimaluse suurendada ettevõtte või asutuse nähtavust ning luua imagot.logoga meened

Töötajatele mõeldud logoga meened ja firmarõivad on suurepärane viis ühtsustunde suurendamiseks, ettevõtte identiteedi tugevdamiseks ja ka ettevõtte reklaamimiseks, sest oma töötajad on ühtlasi ka parimad brändisaadikud ja reklaamikandjad.

Klientidele suunatud reklaam- ja promotooted on väga hea viis nähtavuse ja lojaalsuse kasvatamiseks, bränditeadlikkuse tõstmiseks ja brändist positiivse kuvandi loomiseks.

Koostööpartneritele suunatud ärikingitused ja logoga meened on hea viis koostöö eest tänamiseks, väärtuslike sidemete tugevdamiseks ja veelgi tihedama koostöö kinnistamiseks.

Selleks, et reklaamkingitus kannaks oma eesmärki, peab see olema sihtrühmale suunatud, nähtav ja läbimõeldud. Aitame leida sobivaimad tooted, mis räägivad Teie brändi lugu.

Kirjutusvahendid

Kvaliteetne logoga pastapliiats on visiitkaart, mis peaks olema igal ettevõttel, asutusel, koolil. Kirjutusvahendid on hea kingitus nii oma töötajatele kui ka äripartneritele või üritustel jagamiseks.

Meie tootevalikust leiate erinevate funktsioonide ja omadustega kirjutusvahendeid. Logoga metallist pastapliiatsid, plastikust pastapliiatsid, nutipliiatsid, puidust ja biolagunevad pastapliiatsid ja harilikud pliiatsid on hea valik nii kontorisse, kooli kui ka reklaamüritustel, seminaridel ja konverentsidel jagamiseks. Erilisemate sündmuste puhul või personaalseteks kingitusteks sobivad logoga kirjutusvahendite kinkekomplektid. Värvipliiatsite ja joonistustarvete komplektid sobivad hästi kingituseks lastele.

Elektroonika

Logoga elektroonikatooted on praktiline ja asjalik valik reklaamkingituseks. Ettevõtte logoga akupangad, päikeselaadijad ja mälupulgad on populaarsed ärikingitused, mis rõõmustavad alati kingisaajat. 

Järjest menukamad firmakingitused on kõik juhtmevabad laadijad ja laadimisjaamad ning endiselt on populaarsed ka bluetooth kõlarid ja kõrvaklapid. Lisatarvikute alt leiate erinevaid mobiili- ja arvutitarvikuid, mis firmasümboolikaga märgistatult on suurepärane reklaamkingitus. 

Kontoritarbed

Logoga kontoritarbed on kindel valik nii büroosse kui ka firmakingituseks. Meie valikust leiate erinevate funktsionaalsuste ja omadustega märkmikke, märkmepabereid, mappe ja lauatarvikuid, mis on praktiliseks kingituseks nii ettevõtte töötajatele kui ka äripartneritele.

Logoga visiitkaardihoidjad on soliidne kingitus äripartnerile kui ka praktiline valik ettevõtte töötajatele. Ürituste, konverentside ja seminaride tarbeks leidub meie tootevalikus erinevast hinnaklassist ja materjalist käe- ja kaelapaelu ning nimesildihoidjaid.

Jooginõud

Logoga jooginõud on klassikalised ja praktilised reklaamkingitused. Meie tootevalikust leiate nii sündmustel jagamiseks kui ka kontoris kasutamiseks mõeldud jooginõusid. Kõige populaarsemad jooginõud meie valikust on kindlasti logoga kruusid ja tassid ning termokruusid. Viimastel aastatel on järjest menukamad ka joogipudelid ja veepudelid, mis sobivad kingituseks nii äripartnerile, kolleegile kui ka koolilõpetajale.

Väga armastatud ja praktilised ärikingitused on ka termosed, mida saab kasutada nii matkal, sportides kui ka kontoris. Matkasõbrale sobivad hästi ka meie valikus olevad metallist kruusid. Ettevõtete ja asutuste kontorist leiab aga kindlasti ka logoga klaasist jooginõusid ja -tasse.

Tekstiil

Firma logoga tekstiil ja tekstiilitooted on tõhusad ettevõtte kuvandi kujundajad ning kuuluvad seetõttu eelistatuimate reklaamkingituste hulka. Trükitud sümboolikaga ühtsed firmariided on suurepärased meeskonna- ja ühtsustunde loojad ning samas täidavad hästi ka turunduslikke eesmärke.

Logoga t-särk on kõige klassikalisem tekstiilist reklaamkingitus ning meie valikust leiate t-särke nii meestele, naistele, lastele kui ka unisex mudeleid.  Trükitud sümboolikaga triiksärgid ja sviitrid sobivad hästi esindusriietuseks, polod, fliisid, dressipluusid, joped ja softshellid igapäeva- või vabaajariieteks.

Firma sümboolikaga mütsid sobivad hästi nii ettevõtte imago kandjateks kui ka jagamiseks mõeldud promotoodeteks. Meie mütside valikus on esindatud nii nokamütsid, kaabud, kübarad kui ka päikesemütsid. Logoga rätikud, põlled, pleedid ja fliistekid on asjakohased reklaamkingitused, mis sobivad hästi nii ärikingituseks kui ka erinevate sündmuste ja ettevõtte ürituste puhul firmakingituseks oma töötajatele. 

Kotid

Ettevõtte logoga kotid on asjalik valik äri- ja firmakingituseks ning on ka levinud reklaamtooted üritustel ja sündmustel jagamiseks. Firma logoga kotid on praktilised kingitused, millele trükitud logo või sõnum on nähtav paljudele inimestele.

Logoga arvuti- ja dokumendikotid ning spordi- ja reisikotid on sobilik kingitus nii ettevõtte töötajale kui ka äripartnerile ning leiavad sageli kasutamist konverentsidel ja erinevatel üritustel. Seljakotid ja termokotid on populaarsed kingitused matkamise eesmärgil.

Ettevõtte sümboolikaga poekotid on hea valik erinevatel massiüritustel ja messidel jagamiseks. Sussikotid sobivad hästi kingituseks lasteaia- ja koolilastele ning tänu soodsale hinnale on ka hea valik suurtes kogustes jagamiseks. Meie valikus on esindatud ka paberkotid, kosmeetikakotid, rahakotid ja innovaatilised RFID-kaitsega kaardihoidjad.

Ökotooted

Inimesed hindavad järjest enam loodussõbralikke ja keskkonda säästvalt toodetud firmakingitusi. Ökotoodete alt leiate laia valiku looduslikest, biolagunevatest või taaskasutatud materjalidest valmistatud tooteid nagu bambuskiust termotassid, nisukiust kõlarid, puidust mälupulgad, taaskasutatud paberist märkmikud, nisufiibrist pastapliiatsid ning taaskasutatud puuvillast poekotid.